28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

a_Mano
a_Mano [218]
menj fel az alaplapod gyártójának a honlapjára, keresd meg a saját lapod, és tuti ott lesz az oprendszernek megfelelő driverek letöltésének lehetősége. ha nem tudod azt sem milyen lapod van everest asszem tud segíteni.

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.

porchmonkey
porchmonkey [499]
hello !
ujralett rakva a gép de hang az nicnsen. honnan tudok leszedni egy joh hangdrivert ( azt se tom hol kelmegnézni milyentipusu káéne :S )
pls adjatok vmi ötletet

a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]

Vissza

Fórumszabályzat