28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
No, akkor ezt is tudjuk körülbelül. NV30 nem lesz ősszel. Remélem, hogy az NV30 elég erős lesz amikor megjelenik, legalább annyira, hogy azért meg tudja szorongtani a Radeon9700-at. Mi meg mehetünk "félpénzel" a (grafikus kártya) vásárba, mint ahogy a dalban is van.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat