28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

tamasj
tamasj [1]
jol hangzik
RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Értelemszerűen mindegyik HDMI-s ha jól tudom. Az új X360-anakat már HDMI csatlakozókkal látták el, de ha nincs rajta HDMI bemenet, akkor még mindig ott van a komponens, ami épp ugyanolyan jó.
Mann
Mann [458]
Nekem dvd lejátszásra is szükségem lenne, de most az xbox szimpatikusabbnak tünik.Ha veszek egy ps3-at amit rákötök a házimozira akkor 5.1-ben nézhetem rajta a filmeket?
Továbbá az elit verzió-ban is van hdmi támogatás meg az arcade-ban is ? Mert az elit majdnem dupla annyiba kerül. Nekem fontos lenne mert 40"os lcd tv-hez kell.

Vissza

Fórumszabályzat