Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Legacy of Kain Defiance (kérdések,válaszok,megoldások)
meg kell keresned Vorrador-t, az egyik könyvtárban van! (annak a könyvtárnak az egyikében van, ahol lightból darkot kellett csinálni meg fordítva)Aztán ha beszéltél vele, a terem végében van egy ajtó, (ha jól emlékszem egy kerek ponton fehéren világít) és azon kell bemenni.
ÁÁ!Köszönöm,hogy nem jutott ez eszembe!
De már megint el akadtam!Megszereztem a vater reavert,és innen hogyan tovább?Be tudtam menni a kriptába ahol janos van!Ott találkoztam a nagyfülű zöld szörnyel!Körbe jáertam megint a kastéjt meg az egész páját!De a kastéjba találtam egy ajtót amit csak a föld reaverrel tudok kinyitni!Gondolom ezt kéne megszereznem hogy be tudjak menni oda!De hol találom?
De már megint el akadtam!Megszereztem a vater reavert,és innen hogyan tovább?Be tudtam menni a kriptába ahol janos van!Ott találkoztam a nagyfülű zöld szörnyel!Körbe jáertam megint a kastéjt meg az egész páját!De a kastéjba találtam egy ajtót amit csak a föld reaverrel tudok kinyitni!Gondolom ezt kéne megszereznem hogy be tudjak menni oda!De hol találom?
fogasd ugy az oszlopokat, hogy a falon lévő minta szerint legyenek!
de nem biztos hogy ezt kell, de én erre emlékszek!
de nem biztos hogy ezt kell, de én erre emlékszek!
Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.
NA a játékban most akattam el elöször ugy komolyabban!
Már meg van 2 dárda,be is raktam a hejükre!De a 3. at nem találom!Ahol a dark reaverrel kellet megszereznem a dárdát az a heiség elött van egy folyosó ahol viz is van!Raziellel onnan kellet jönnöm!VAn ott eg zárt ajtó.Az ajtón van egy vűmpír és elötte egy kör alakó kolcs a padlóban,amit 2 darabból kell berakni.A nagyobbik darab már bent van!A kicsit nem találom!!!!!!!!Ezen kivül találtam egy olyan termet ahol van 4 oszlop amin rajta vannak a reaverek képei!(mindegyiké),ha szemben állok akkor a falon egy festmény,ami szintén a reaverek képeit ábrázolja .Ez a fal felet van egy kivágás ahol látom hogy van valami,talán a hiányzó kis kulcs darab de sehogyse tudok oda fel menni!Ha a terem közepén állok akkor pont egy szellözönek kinéző rács van
Már meg van 2 dárda,be is raktam a hejükre!De a 3. at nem találom!Ahol a dark reaverrel kellet megszereznem a dárdát az a heiség elött van egy folyosó ahol viz is van!Raziellel onnan kellet jönnöm!VAn ott eg zárt ajtó.Az ajtón van egy vűmpír és elötte egy kör alakó kolcs a padlóban,amit 2 darabból kell berakni.A nagyobbik darab már bent van!A kicsit nem találom!!!!!!!!Ezen kivül találtam egy olyan termet ahol van 4 oszlop amin rajta vannak a reaverek képei!(mindegyiké),ha szemben állok akkor a falon egy festmény,ami szintén a reaverek képeit ábrázolja .Ez a fal felet van egy kivágás ahol látom hogy van valami,talán a hiányzó kis kulcs darab de sehogyse tudok oda fel menni!Ha a terem közepén állok akkor pont egy szellözönek kinéző rács van
ez most egy hülye vicc lesz: kereshetsz urnákat, csak nem fogsz találni
Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
Legfrissebb fórumtémák
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]