28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
A Radeon10000 az ATI tervei szerint már szintén 0.13-as lesz, az Omen-hez hasonlóan. Amennyiben kint lesz már az Omen piacra kerülésekor, akkor az Omen 0.13-as előnye semmivé válik, de azt gondolom, hogy az Omen és a Radeon10000 megjelenése között lesz egy 2-3 hónapos különbség, így az Omen-nek lehetősége lesz arra, hogy akár ideiglenesen is, de visszaszerezze a sebességi koronát a Radeon-tól.

Blade

Sirmelon
Sirmelon [9786]
"Remélem, hogy az NV30 elég erős lesz amikor megjelenik, legalább annyira, hogy azért meg tudja szorongtani a Radeon9700-at."

Mire megjön az Omen, addigra már rég nem a Radeon 9700, de még csak nem is a 9700Pro-val kell megmérkőznie majd, hanem a Radeon 10000-el.
Nagy meccs lesz, az tuti, de sztem az nVidia megnyeri, a 0,13-as technologia által biztositott magasabb frekik miatt.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Blade Runner
Blade Runner [3128]
No, akkor ezt is tudjuk körülbelül. NV30 nem lesz ősszel. Remélem, hogy az NV30 elég erős lesz amikor megjelenik, legalább annyira, hogy azért meg tudja szorongtani a Radeon9700-at. Mi meg mehetünk "félpénzel" a (grafikus kártya) vásárba, mint ahogy a dalban is van.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat