Térkép
Bocs!

Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
)

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Az ötletnek pedig - zámolyi páncélos csaták - kiváltképp örülök, ennek szerintem a többiek is nagyon örülnének, megvalósulhatna a "vasak összecsapása"! (Egyszer pár éve "lemodelleztem" a két és fél hónap küzdelmének egy napját, de valahogy nem tudtam "súlyozni" a szemben álló felek létszámát, technikáját, ezért az a küldim rettenetesen béna lett!)
, 23. pc. ho. (Panther), 23. pc.gránátos z.alj., 4. lovasdandár (Stug III), 2. m. kir. pc.ho. (PzIV H) és gyalogsága. Szóval ha tényleg komolyan gondoljuk a következő játékunkat, akkor én nagyon szívesen átküldök neked térképeket, amelyen fel vannak tüntetve az adott nap eseménysorai.
Többiek mit szóltok hozzá?
Szép lelet!
Mondjuk elgondolkodtató, hogy azt a lemezt valószínűleg nem készakarva hagyta ott a Panzer... esetleg ott fröccsent szét?
- szólj, mert van egy játékosod. 