28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Hali!

Próbáld ki ezt a programot. Én még nem használtam ugyan, de biztosan működik.
DarthVader
DarthVader [58]
Hi! Tudja valaki, hogy Windows XP-ről hogyan kell leszedni a DirectX 10.0-át, és hogyan kell visszarakni a DirectX 9.0c-t? Bármilyen tippet elfogadok, csak azt az egyet nem, hogy a Windows-t újra kelljen rakni.

Vissza

Fórumszabályzat