
Blade

Blade
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
Blade
Si vis pacem, para bellum!
Remélem, hogy az NV30 elég erős lesz amikor megjelenik, legalább annyira, hogy azért meg tudja szorongtani a Radeon9700-at. Mi meg mehetünk "félpénzel" a (grafikus kártya) vásárba, mint ahogy a dalban is van. 
Blade