a játék telepitése megvolt, de akadt egy kis gond az elinditással . Ugye rámegyeka parancsikonra és azt irja ki hogy " Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel. "
a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]