28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

porchmonkey
porchmonkey [499]
helló!
a játék telepitése megvolt, de akadt egy kis gond az elinditással . Ugye rámegyeka parancsikonra és azt irja ki hogy " Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel. "

a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]

Vissza

Fórumszabályzat