28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
A PS2-es játékok futtathatóságáért egy chip felel, amit az Európában megjelent PS3-akból kihagytak, hogy olcsóbb legyen, ezért nem viszi azokat. Bár azt nem értem, hogy akkor a PS1-est hogyhogy viszi.
albpatti
albpatti [5]
van egy playstation 3-am ,viszi a playstation 1-es gyárit(csak az olyanokat) de viszont nem viszi a playstation 2-es gyári játékot.Miért van ez??
Ha valaki tud segíteni annak nagyon hálás lennék!!!:sick-(

Vissza

Fórumszabályzat