28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

porchmonkey
porchmonkey [499]
ugye frissiteném ezt a szart és zt irja hogy a megadot modul nem található..:S
szoval vmi nemjoh:S!

a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]

Vissza

Fórumszabályzat