nah most egy frissités utján magátol felajánlotta az SP3 telepitését elinditom ezt irja : a fájl (c:/windows/system32/drivers/ndis.sys) meg van nyitva vagy eygy másik alkalmazás használja
MICSINÁLJAK MER GECI IDEGES VAGYOK


a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
