28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

porchmonkey
porchmonkey [499]
csaó
nah most egy frissités utján magátol felajánlotta az SP3 telepitését elinditom ezt irja : a fájl (c:/windows/system32/drivers/ndis.sys) meg van nyitva vagy eygy másik alkalmazás használja


MICSINÁLJAK MER GECI IDEGES VAGYOK

a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]

Vissza

Fórumszabályzat