
10mp-re voltunk a földönkívüli csodától!Ááá kész vagyok!
Fantasztikusat teljesítettek a srácok hattalmas kalap nekik
Sajnos jött a papírforma még ha kínkeservesen is de megérdemelten,hiszen jóval többet támadva sokkal több helyzetet alakítottak ki.Az egész csapat a szívét tette le a jégre,erre volt elég.Nagyon szép volt fiúk így tovább!
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)