28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Azt a kibaszott rohadt életbe! 10mp-re voltunk a földönkívüli csodától!Ááá kész vagyok!
Fantasztikusat teljesítettek a srácok hattalmas kalap nekik
Sajnos jött a papírforma még ha kínkeservesen is de megérdemelten,hiszen jóval többet támadva sokkal több helyzetet alakítottak ki.Az egész csapat a szívét tette le a jégre,erre volt elég.Nagyon szép volt fiúk így tovább!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat