Mostantól viszont szorítsunk a szlovákoknak, hogy megverjék a fehéroroszokat, mert akkor az utolsó fordulóban ki-ki mérkőzést játszhatnánk velük az utolsó hely elkerüléséért! A kanadaiak ellen nem, de ha így játszunk, mint tegnap, a fehéroroszok ellen még lehet esélyünk. Persze ha azt bukjuk, még akkor sincs veszve semmi, hiszen még mindig csak akkor tartunk ott, ami eredetileg is várható volt, azaz a rájátszásnál a kiesés elkerüléséért.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.