Nagyon csalódott vagyok, hogy nem sikerült az meg, hogy 13 másodpercen múlott kifejezetten bosszant. Ilyen lehetőség ritkán adódik élnünk kellett volna vele. Ha egy kicsit jobban koncetrálnak akkor most lenne egy pontunk. De így is minden elismerést megérdemelnek a fiúk. Iszonyúan odatették magukat. A mecs első 3-4 perce után 5-6 gólos verést jósóltam ehhez képest 13 másodperc híjján hosszabításra kényszerítettük a Szlovákokat. Elképesztő.
Csak nehogy ez a mecs túl sokat kivegyen a fiúkból. Kanada ellen valószínüsíthető egy súlyos akár 8-10 gólos verés és szvsz a Fehéroroszok is viszonylag könnyen legyűrnek majd.
Nekünk a franciák, osztrákok, norvégok, lettek ellen kell tartogatnunk az erőinket. Ezzel a Szuper véd mindent és kevés helyzetből gólt lövünk taktika ellenük érvényesülhet igazán.
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)