28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
"A szurkolók megint fantasztikusak voltak, zengett a stadion!"

Na igen, az tény, hogy nem a magyar válogatott a világ legjobb csapata, az azonban egészen biztos, hogy a szurkolótábor "világbajnok" teljesítményt nyújt. Hihetelen volt, ahogyan tegnap még 9 gólos kanadai vezetésnél is zengett az egész csarnok, és szólt a "szép volt fiúk".
Remélem, ez elég erőt ad ahhoz, hogy a fehéroroszok ellen csodát tegyen a csapat, de, ha nem jön össze, az sem lesz tragédia, mert utána kezdődik a mi igazi világbajnokságunk.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
9-0, nem szégyen. Mint ahogy elmondták, a magyar jégkorong ezen korszakában nem Kanada az ellenfél, viszont ez a 9-0 a gólarányunknak nem tesz jót.

Innentől viszont már élesben megy, a Fehéroroszokat pedig jó lenne megverni, erre pedig reális esélyt is látok! A szurkolók megint fantasztikusak voltak, zengett a stadion!

Szóval HAJRÁ MAGYAROK!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Vissza

Fórumszabályzat