Na igen, az tény, hogy nem a magyar válogatott a világ legjobb csapata, az azonban egészen biztos, hogy a szurkolótábor "világbajnok" teljesítményt nyújt. Hihetelen volt, ahogyan tegnap még 9 gólos kanadai vezetésnél is zengett az egész csarnok, és szólt a "szép volt fiúk".
Remélem, ez elég erőt ad ahhoz, hogy a fehéroroszok ellen csodát tegyen a csapat, de, ha nem jön össze, az sem lesz tragédia, mert utána kezdődik a mi igazi világbajnokságunk.
