28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forma 1 2009



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Nyilatkozatok a NS-ban:

BUTTON:Hamiltont nehéz megelőzni,de az első körben elkövetett néhány hibát és kaptam pár lehetőséget.A KERS segítségével tartotta magát,de a célegyenesben elmentem mellette.Ezem múlt a győzelem,amely az eddigi legnagyobb volt.

VETTEL:Örülök a második helynek,de nehéz verseny volt.Főleg a rajt miatt,amikor Lewis hirtelen mellém ért,kisodródtam,és a McLaren mögött ragadtam.A másik autó mögött sokkal hamarabb tönkremennek a gumik,mint szabad pályán,előzésre nem volt esélyem.

TRULLI:Csalódott vagyok,nagyon bíztam benne,h megszerzem a Toyota első győzelmét.A rajtnál már veszítettem egy helyezést,és onnan kezdve nehéz verseny volt.A keményebb gumikon nem voltam gyors,de túl lassú sem,a végén Vettelt nem lehetett megelőzni.

HAMILTON:Egy helyet javítottam a rajtpozíciómon,úgyhogy elégedettnek kell lennem,az is vagyok.Nagyszerű volt a rajtom,de nehéz volt tartani a lépést a többiekkel.A Red Bull,a Brawn és a Toyota autói jelenleg hozzánk képest túl gyorsak a kanyarokban.

MASSA:Borzasztó verseny volt.Az autó és a box közötti telemetria megszünt,a KERS az első körtől kezdve nem működött,a rajtnál ráadásul letört az első vezetőszárnyam,ezért ki kellett cserélni.A mezőny végén a nagy forgalomban semmit sem tehettem.

Hmm..tényleg,szegény FELIPÉT még az ág is húzza,és még sok minden más..
Pölö ahhoz képest,h KIMI pöttyentette meg a vezetőszárnyát,egy szóval sem említette..

Hajrá FELIPE

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat