28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

Kemloth
Kemloth [3310]
Na most akkor Ctrl-C;Ctrl-V a Szlovákok elleni harmadik harmadot...akkor már az a 13mpes góllal együtt is jók lennénk.
Amúgy nem is tudom, mikor izgultam ennyire legutóbb.

HAJRÁ!!

Vissza

Fórumszabályzat