28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

KT400



Írd ide hozzászólásod:

Kosh Naranek
Kosh Naranek [651]
Egész pontosan bruttó 192,950 HUF (ez kb. 111.000 nettó). A lényeg, hogy nem vág földhöz, ha gagyi lesz a lap. Legfeljebb eladom és veszek másikat, ha mégsem jön be. (Most páran valószínűleg a szívükhöz kapnak a hozzá állásom láttán). A srác -akinek a régi KT266A-s Asus-t eladtam - szószerint forintra kicentizve veszi a gépét, egyszerűen nem volt rá több neki 20.000-nél (sajna egyszerűen gyenge a honi userek vásárlóereje a fizuk miatt). Így 20-ért adtam el neki a RAID vezérlős Asus-t és 14-ért a Philips AcousticEdge hangkártyát. Volt egy jó napja.

Egyébként az átlag fizetéssel kapcsolatban igazad van. Szerencsére itt a cégnél már rájöttek, hogy a diplomásokat meg kell fizetni, ha itt akarják tartani őket (az üres státuszokra jelentkezők ui nem szakítják be az ajtót ). Így most tömnek minket dellával. Egyébként az eredeti fizum 136.650 volt bruttó. Ez - akár hogyan is számolom - egy laza 56.000 HUF-os emelés volt.

Őszintén szólva nagyon kellett már.
Most dorbézolás fog következni gyermekeim (mint egyedülálló megtehetem, nem fog kezemre csapni a barátnőm).

Árny testvérem is idetolhatná már az arcát és válaszolhatna az indító kérdésemre.
Eric
Eric [20761]
Pont erről beszélek!!!
Az a szmorú, hogy a nettó 100e ft körüli fizetésről azt mondjuk, hogy nem rossz, holott ennek kellene lenni az alapnak, átlagnak(ugyanilyen vásárlóértékkel).

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Anonymus23
Anonymus23 [4532]
Off.

Azért a nettó 6 számjegyű fizu nem olyan rossz ma még, nekem mondjuk közel sincs hozzá, csak az egyebekkel (mobil, autó, +"dokumentumok" APEH suxx) haladja meg.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Eric
Eric [20761]
Ez a 6 számjegy pl. 6-7 évvel ezelőtt nagyon királyul hangzott volna. Most igazából ennek kellene lennie a megszokott, elfogadott átlagbérnek(legalább).

Ettől függetlenül gratulálok a fizuemeléshez.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Kosh Naranek
Kosh Naranek [651]
Oké, ez még az új bios-okkal változhat. A lényeg, hogy a memó kezelése van-e olyan gyors, mint a KT266A-nak. Ha igen, akkor no problem, a lényeg, hogy rosszabb ne legyen.

OFF (teljesen)

A pénz (a mobó ára) már nem számít, mert megkaptuk az ígért fizuemelést. A nettó fizetésem 6 számjegyű lett.
Hubert
Hubert [1984]
KT4 Ultrá-t nem vennék, mert a teljesítménye nem jobb mint a KT3 Utrá-é. Sõt !
Akkor marad a 745 Ultra ...

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat