28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Ez igaz, de közben a többi cég sem ül a babérjain, még a Trident is ígér egy teljes DX9-es kártyát a jövő év elejére, és ők már most is 13 mikronon dologoznak. (A teljesítmény felvétel miatt, mert főleg mobil cuccokkal foglalkoznak.) Ha legkésőbb tél végéig nincs tömegtermelés, akkor az NV30-nak már valszeg a Radeon10000-rel kell majd mérkőznie a piacon. Akkor pedig vége a 13 mikronos előnynek, mert a Radeon10000 is 13 mikronos technológiával készül majd.

Blade

okoska3000
okoska3000 [12750]
Nem kell kapkodni, nyugi, nyugi, hadd csinálják má szép nyugodtan a dolgokat a srácok, jó munka -> sok időbe telik...

Szal nyugi...

Vissza

Fórumszabályzat