28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

Zozy
Zozy [69]
Most egy 128 megás ati radeon 9600 series kártyám van de akárhogy kerestem nem találtam hozzá régebbi drivert csak a legújabbat de az nem műödött jól.Nem tudsz egy oldalt ahonnan le lehet tölteni hozzá régebbi drivert?
Yaho0
Yaho0 [1644]
Ugyanez volt a problémám nekem is, de nekem megoldódott azzal, hogy egy régebbi videókártya drivert raktam föl.
Zozy
Zozy [69]
Csáztok!
Megkaptam a játékot eredetiben.Amikor bejön a menü rámegyek hogy új játék lejátsza a bevezető intrót és amikor végetér az intró magától újraindul a gép.Letöltöttem az angol változatot de annál is ugyanez a helyzetNem tud valaki erre valami megoldást?
(a gépem megvan hozzá)

Vissza

Fórumszabályzat