Én 8k körül már lelki problémákkal küzdök, főleg olyan játékok esetében, mely csak "egynyári" - ha csak egyszer-kétszer lehet végigjátszani, mi értelme kiadni érte? Mondjuk ilyen játékokkal nem is nagyon játszom...

A kibaszás társas játék, sose feledd.