28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a The Witcher: Enchanced Edition 1.5 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Rohamoszti
Rohamoszti [3802]
Inkább a 2. rész jönne már. Amúgy imádom ezt a játékot. Hihetetlen jó hangulata van. Hosszú idő óta az egyetlen játék volt ami le is kötött.

Vissza

Fórumszabályzat