28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

Apolyon
Apolyon [409]
Sziasztok, sok ideje töröm a fejemet azon, hogy be kéne szereznem a számítógépem mellé egy konzolt, és hát azon gondolkodok, hogy PS3 legyen, vagy Xbox360, szórakozás / pénzkímélés függvényében. Nos én Wii-t teljesen kilőném, játszottam kicsit vele, én inkább kikapcsolódnék, minthogy játék után zuhanyozni kelljen mennem Xbox360al egy jó ideje sokat szoktam játszogatni barátommal, és hát idáig csak jó tapasztalatom van vele, a grafikák gyönyörűek, az irányítás nagyon jó, csendes, élvezhető játékok jöttek ki idáig rá. A PS3nál sajnos nem tudom mi a helyzet, én inkább hosszútávra terveznék, hogy ne hiába vegyek egy konzolt, ha mondjuk 1 év múlva már le is kéne cserélnem, fogalmam sincs hogy milyen az irányítás, stb... Nos, tapasztalatokat, véleményeket, és ha van, ajánlatokat kérnék! Köszi előre is!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Szuma

Vissza

Fórumszabályzat