És ki lehet valahogy üttetni? Vagy eredetiben kell a gamekat vennem?
Kicsit gondot jelentene már az...http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Szuma
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
És ki lehet valahogy üttetni? Vagy eredetiben kell a gamekat vennem?
Kicsit gondot jelentene már az...http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Szuma
Xbox360al egy jó ideje sokat szoktam játszogatni barátommal, és hát idáig csak jó tapasztalatom van vele, a grafikák gyönyörűek, az irányítás nagyon jó, csendes, élvezhető játékok jöttek ki idáig rá. A PS3nál sajnos nem tudom mi a helyzet, én inkább hosszútávra terveznék, hogy ne hiába vegyek egy konzolt, ha mondjuk 1 év múlva már le is kéne cserélnem, fogalmam sincs hogy milyen az irányítás, stb... Nos, tapasztalatokat, véleményeket, és ha van, ajánlatokat kérnék! Köszi előre is!http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Szuma