28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Battlefield 3 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Bali1337
Bali1337 [1126]
nem, inkább mégtöbbet fogok barátnőzni, szórakozni járni stb..

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Azért mert konzolt veszel, eh?

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Bali1337
Bali1337 [1126]
unom a sok görényt. meg abbahagyom a multis gameket is lehet

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Mermiért? Egyedül kell heliztetnem mindenkit?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Bali1337
Bali1337 [1126]
én meg jövőre abbahagyom a BFet

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ezmelett még készül másik 3 Bf játék, amik színvonala közel sem tűnik kellemesnek, továbbá én már vagy egy hete olvastam a hírt, csak a Dome most rakta ki...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

ShuleyvA
ShuleyvA [911]
Hmmm... nem értem. Hol van LM első "kicsapok a hámból" hangvételű hozzászólása?

Vissza

Fórumszabályzat