28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Battlefield 3 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ez a 24 meg 32 fő nevetséges, 64 alá nem fogják adni, mert a Dice nem olyan hülye, hogy a konzolos faszfejek miatt elássa magát.

Nekem inkább a játékrendszerrel van bajom, amit eddig tudni róla, a '43 jó lenne, ha lenne hozzá több map, meg nem életerő töltés lenne, a lőszerről nem is beszélve. A Heroesról nem mondok semmit, 5 éveseknek való, akinek meg tetszik, nem játszott Bf-et még. BC2 eddig nagyon CoD-ra üt, ha csinálnak benne normális kaszt-rendszert, meg egyáltalán egy normális, BF multit, akkor jó lesz. A Bf3 meg...Ja, arról nem is tudni semmit.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

cygary
cygary [2745]
Asszem max 32 fős lesz a multi. Vagy kevesebb és huszony-valamennyi Cserébe viszont ott lesz a rombolható környezet. Ja igen asszem 24 fős!
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Hé, egy 64-fős BFBC2 PC multi, és le is van szarva!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ezmelett még készül másik 3 Bf játék, amik színvonala közel sem tűnik kellemesnek, továbbá én már vagy egy hete olvastam a hírt, csak a Dome most rakta ki...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

ShuleyvA
ShuleyvA [911]
Hmmm... nem értem. Hol van LM első "kicsapok a hámból" hangvételű hozzászólása?

Vissza

Fórumszabályzat