Ezt azért cáfolnám. Jó kis casual game, pont arra van kitalálva hogy ha van ötperced játszani akkor inditsd el harcolj egyet és kapcsolódj ki.
Más kérdés hogy a kutyát nem érdekelné ha nem lenne eléheggesztve hogy Battlefield, de ez már csak így megy. A sok buta amerikairól nem is beszélve akik majd veszik a battlefundsot ezerrel hogy lehessen skótszoknyájuk meg kalózsapkájuk YARRR!
+
Még béta az egész változhat, bár tény és való hogy a cél egy casual szórakoztató játék nem az a tipikus BF...
Az alkohol öl, butít és savakkal aldehideket képez.

Cserébe viszont ott lesz a rombolható környezet. Ja igen asszem 24 fős!