28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Battlefield 3 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Szerintem akkor se lesz belole PC, es foleg miert lenne lebutitott? Vehetsz hozza ezernyi kulonfele kontrollert, joypad, joystick, pisztoly etc, a bill+eger csak egy ezek kozul. A masik amit nem ertek, miert kell mindig megprobalni osszehasonlitani a PCt es a konzolt? A PC egy altalanos celra fejlesztett dolog, amit kielezhetsz jatekra is, a konzol meg egy direkt jatekra epitett dolog. Ettol meg nem lesz egyik se jobb vagy rosszabb altalanossagban.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Corvus5
Corvus5 [2011]
Ez más téma, de minek akkor a konzol, ha egér + bill kell hozzá? Mert így már full lebutított PC.
Madrac
Madrac [4264]
Van konzolhoz is eger+bill, PS3as UT3 pl tamogatja is. A net korlatja mas kerdes, de az nem csak a konzolt akadalyozza, szal meg nem lattam 1 epkezlab indokot se miert korlatozna a jatekosszamot a konzol.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Vissza

Fórumszabályzat