28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
alapból sima és újratölthető AA (ceruza) elemmel tudod használni. külön lehet kapni aksit, vagy play and charge kitet (aksi+töltőkábel). ez utóbbival játék közben is töltheted.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

nyomi
nyomi [7258]
hello

ki tudna oktatni valaki vezeték nélküli xbox360 kontrollerből?

kérdésem az lenne, hogy ez most hagyományos elemmel megy és/vagy csak a saját akksijával? elite konfighoz adnak akksit (és töltőt is) vagy külön kell még venni ezeket? játék közben lehet tölteni vagy csak offline?

éppen az ilyen dolgok elkerülése végett szeretem a madzagos dolgokat de most egyéb okokból kifolyólag csak a wireless jöhet szóba...

köszi a válaszokat

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat