A felhalmozott cucc nem téma, dugtam el rendesen a vörös erdőben mesterlövész puskát 300 lőszerrel meg VintarBC 2800 lőszerrel na meg ami kell.
Nagyon kíváncsi vagyok a végére, csak egy a baj hogy nem lehet utána vissza menni és bolyongani.

Fórum » Beszélgetés a játékokról
