2009. július 03.
"A Techland játékáról nem sokat hallottunk az utóbbi időben, de szerencsére a Dead Island nem került a kukába.
A fejlesztés folyik gőzerővel, csak a srácok eddig minden erejükkel a Call of Juarez: Bound in Blood westernre koncentráltak. Most viszont nekifekszenek a Dead Islandnek is, főleg mert sikerült egy kiadót is találniuk. Várjuk szeretettel."
Reméljük ez így is lesz.