Dogshit megpróbálom elmondani hol vok: amikor a tiszta égboltosok megtalálnak az elején és beszélnem kell a csapossal meg lebegyevvel aztán mek fegyverért és kivezetnek a főhadiszállásról. ekkor egy nagy semmi közepén találom magam mindenhol nád meg anomália. erre mondja lebegyev hogy dobjak csavart magam elé mielött megmozdulnék. hát itt akadtam el mert mindig belemegyek 1 kurv@ anomáliába.