28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

adep80
adep80 [101]
Héj razor!Ha itt vagy akkor megszeretném kérdezni hogy te vagy a tekken 5 arcade battle ben a razoredged nevű játékos?Mert ha igen akkor bocs hogy elvertelek mert én vagyok a computer nevű játékos!Bocs hogy itt kérdezem meg de razor a tekkennes topicba nem ír!

Cigány kúrva annyukat a fekáknak!

Vissza

Fórumszabályzat