28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ubisoft - fellépünk a kalózok ellen (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Minden cég védi a termékeit a lopástól. Ez tök természetes. Ha betörnél egy BMW gyárba, hogy ellopj egy autót, akkor tuti dutyi, de akár le is lőhetnek.
A különbség inkább az, hogy ha megveszed a BMW-t, akkor azt korlátozás nélkül használhatod. Ezek a PC-s "csoda" védelmek, pedig gyakorlatilag pokollá teszik a rendesen fizető játékosok életét. Ellenben semmilyen védelmet nem nyújtanak a kalózkodók ellen...
Shadowguard
Shadowguard [4578]
Inkább a játékfejlesztéssel kellene foglalkozni, nem ilyen sz@rokra költeni a pénzt. Ami jó azt úgyis megveszem, de előtte igenis le fogom tölteni és ki fogom próbálni, ha ismeretlen névről van szó (sőt, meg ismertet is, mert a RA3 koppanás volt).
A Last Remnant-ot sem vettem volna meg a kritikák alapján, de így viszont egy próbát megért: letölt-->kipróbál-->megvesz. Nálam ez az alapelv, az eredeti játékaim 90-95%-a előbb warezben volt meg.
Spore bizonyos helyeken a megjelenés előtt két nappal fent volt. Szóval erről ennyit azt hiszem

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat