Inkább a játékfejlesztéssel kellene foglalkozni, nem ilyen sz@rokra költeni a pénzt. Ami jó azt úgyis megveszem, de előtte igenis le fogom tölteni és ki fogom próbálni, ha ismeretlen névről van szó (sőt, meg ismertet is, mert a RA3 koppanás volt).
A Last Remnant-ot sem vettem volna meg a kritikák alapján, de így viszont egy próbát megért: letölt-->kipróbál-->megvesz. Nálam ez az alapelv, az eredeti játékaim 90-95%-a előbb warezben volt meg.
Spore bizonyos helyeken a megjelenés előtt két nappal fent volt. Szóval erről ennyit azt hiszem

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...