28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ubisoft - fellépünk a kalózok ellen (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Bruse
Bruse [158]
Lehet hogy most hülyeséget kérdek, de mi lesz a régi játékokkal amelyeket már nem lehet megvenni boltokban ? A Mafia, GTA 3- VC, MP-MP2 , ezek mind nagy játékok, de én már sehol sem látom őket ( ami nem is csoda, nem maiak ), de ha valaki beszeretné ezeket szerezni az hol szerezné be ha nem warezolhatna ?

Vissza

Fórumszabályzat