Mellesleg a játékok magas árai megjelenésre és azt követő néhány hónapra vonatkozik("tisztelet" a kivételnek: pl.CoD4). Egyébként a fejlesztők is hibásak, hogy nem adnak ki demot. Anno pl. ha nincs DMC4 demo, akkor most egy árával szegényebb lenne a Capcom, ugyanez igaz a HAWX-ra, Blazing Angels... Több demot tisztelt fejlesztő bácsik!
Ha vki viszont azért tölti le, mert már sehol sem/csak digitálisan lehet kapni nem ítélem el. Hasonlóképpen vagyok most egy játékkal(6 éves cucc). Ja, hogy rendeljem meg külföldről? És ha jobb szeretem az üzletben magam megvenni? Nehogy már "rámerőszakolják a karcmentes alig használt" játékokat(új, bontatlant kivéve). Hasonlóképp vagyok a digitális letöltéssel(olyan szépen mutat a polcon backup disc egy phi@ips CD tokban...). A "...to install/single player you need net connection..." esetét nem említve.
Amúgy félreértés ne essék, nem vagyok warez párti!
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
