Egy sz.gépet sem kell fejleszteni 3 évig, ha olyan rakja össze, aki ért hozzá. Csak sokaknak az már "munka", meg időigényes. A konzol meg olyan, mint a zacskósleves, ami kapható néhány ízben, nem kell rajta agyalni, de ne is várjon az ember tőle túl sokat. Úgy tűnik, h milyen olcsó, csak éppen a játékokkal pillanatok alatt lehúzzák az embert. Másra meg nem igazán használhatóak, szóval ha egyszer megvetted kégytelen vagy venni hozzá játékot, h ne csak porfogó legyen. Egy konzol+ 6-8 játék árából (nem beszélve arról, ha még tv-t is venni kell) meg kijön egy felsőkategóriás PC monitorral, játékokkal. Persze, h inkább a konzolokat pártolják a fejlesztők, amikor 2-3x annyiért adhatják a játékukat, mint PC-n. Arról nem beszélve, h PC-nél van budget + warez, bár utóbbi ugyanúgy jellemző az Xbox360-ra is, érdekes h emiatt nem rinyálnak a fejlesztők, folyton csak a PC-t baszogatják emiatt.
OFF vége.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Ubisoft - fellépünk a kalózok ellen (Hírek)
Én személy szerint a warezzal vagyok mert nem fogok egy kibaszott játékot megvenni 10ezerért kidolgozza a sok magyar a belét és igy is alig kap pénzt na most akkor mégis hogy vegye meg ha pl.: nettó 100ezret keres akkor 10%elment játékra?? Na persze!!
ja igen és ha mondjuk újonnan kerülne 3-5ezer forintba egy játék akkor sokkal többen megvennék és sokkal több lenne a bevétel. mert lehet hogy Angliában 20k de ott nettó 500ezret keres a többség ugyhogy ott jó hogy annyi.
Plusz még azt is hozzá kell tenni hogy a játékokkal töbségben a gyerekek játsaznak és nagyon sok szülő marhaságnak tartja és nem veszi meg(föleg ilyen drágán!!) De kevesebbért már biztos megvennék.
szóval 3-5ezerért én is megvenném a legtöbbet.
ja igen a konzol. Lehet hogy drágább de azt nem kell fejleszteni és kb. 3év alatt kell csak cserélni. Ennyi.
by Ákos
ja igen és ha mondjuk újonnan kerülne 3-5ezer forintba egy játék akkor sokkal többen megvennék és sokkal több lenne a bevétel. mert lehet hogy Angliában 20k de ott nettó 500ezret keres a többség ugyhogy ott jó hogy annyi.
Plusz még azt is hozzá kell tenni hogy a játékokkal töbségben a gyerekek játsaznak és nagyon sok szülő marhaságnak tartja és nem veszi meg(föleg ilyen drágán!!) De kevesebbért már biztos megvennék.
szóval 3-5ezerért én is megvenném a legtöbbet.
ja igen a konzol. Lehet hogy drágább de azt nem kell fejleszteni és kb. 3év alatt kell csak cserélni. Ennyi.
by Ákos
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
