28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Saints Row 2 (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Misimokus95
Misimokus95 [1]
meg vagyok elégedve a játékkal még multiplayer mode is van és coop-mod is szvla jobb mind a gta 4 és nem akadozik folyamatosan

ST

Vissza

Fórumszabályzat