De a legtöbb ember már azt is felesleges vesződésnek tartja, hogy a CD-t/DVD-t be kell tenni minden alkalommal, a kulcsos védelmet pedig elméletben nem lehetne kijátszani egy sima image-el, ez volna a lényege. Ezzel a megoldással azt érnék csak el, hogy még többen állnának át a konzolokra, amik ilyen szempontból már most kényelmesebbek.
Nem mintha attól sírógörcsöt kapnának a kiadók, mivel konzolokra még nevetségesebb árakon adják ki a játékokat és másolni is nehezebb.

i tell it like it is, cause im a bold figure
Az meg hogy tobb ido lesz-e megtorni meg a jovo zeneje.
