Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Ubisoft - fellépünk a kalózok ellen (Hírek)
Abban azért van vmi, h állandóan a főbünösnek a pc-t kiálltják ki. Pedig Xbox 360-on csak azért nem olyan mértékű a probléma(?), mint pc-n, mert még nem állt rá annyi hacker. Ettől függetlenül én akárkivel beszéltem ilyen ügyben (neten és élőben egyaránt), mind azt mondta, h csak azért vesz Xbox 360-at, mert maga a vas olcsó, a játékokat meg úgyis letölti hozzá. Több helyen is láttam már, h alapból megbuherálva kínálják a gépket és még garanciát is vállalnak rá. Engem rohadtul hidegen hagynak a konzolok, szóval ha én belebotlok ilyenekbe, akkor aki keresi is sztem már elég sokmindent találhat. Arról nem beszélve, h tört játékokkal is felmennek Live-ra, olyat is olvastam már, aki fórumon dicsekedett vele, h ő évek óta tolja és sose bukott le vele.
# DS/DSI: "Talán még a PC-seknél is rosszabb a helyzet. Főleg Európában szembántó az arány a DS kapcsán, ezért a jövőben át fogjuk gondolni, hogy milyen megoldással próbálhatnánk kiszűrni az illegális példányokat.
# PSP: "Bár nem sokat fejlesztettünk erre a masinára, de azt tudom, hogy a kezdetek óta rossz a helyzet, rengeteg a kalózpéldány."
Azert errol a reszrol nem kene elfeletkezni. PS3on nincs kalozkodas, Xbox360on is visszaszoritja az hogy ha vmit is akarsz csinalni online akkor nem lehet haxolt geped.
# PSP: "Bár nem sokat fejlesztettünk erre a masinára, de azt tudom, hogy a kezdetek óta rossz a helyzet, rengeteg a kalózpéldány."
Azert errol a reszrol nem kene elfeletkezni. PS3on nincs kalozkodas, Xbox360on is visszaszoritja az hogy ha vmit is akarsz csinalni online akkor nem lehet haxolt geped.
Quoth the raven, `Nevermore.'
Olvastam!PC: "Míg az otthoni konzolokon nem divat töltögetni, addig a PC-n évről-évre romlik a helyzet. De nem adjuk fel, dolgozunk valamin, ami a jövő évben érkezik meg, és teljesen vissza fogja szorítani a másolgatást."
Asus P5B,Intel Core 2 Quad 8200,2x2Gb 800 MHz Geil Black Dragon,Sapphire HD4850 1GB GDDR3 VAPOR-X PCIE
Elolvastad a hozza kapcsolodo hirt is vagy csak ideirtal a forumba gyorsan? Csak mert egyaltalan nem a PCre dobaltak a sarat, sot, a kezikonzolokat tekintik a "legfertozottebbeknek".
Quoth the raven, `Nevermore.'
Tényleg nevetséges hogy mindig a Pc tulajokra dobálják a sarat hogy warez!Pedig ha megnézünk egy letöltős oldalt van ott bőven játékkonzolokra is!Persze divatos ma a Pc szapulása!Az Ubisoft feltörhetetlen védelmére meg csak nevettem egy jót.Na ja persze!A Win7 Oem-et is a megjelenés előtt már feltörték!
Akinek kell egy játék az úgyis megveszi!Nekem is van egy pár,meggondolom mire adom ki a pénzem.A CodMw-t én is fájlalom hogy még mindig ilyen "drága".
Akinek kell egy játék az úgyis megveszi!Nekem is van egy pár,meggondolom mire adom ki a pénzem.A CodMw-t én is fájlalom hogy még mindig ilyen "drága".
Asus P5B,Intel Core 2 Quad 8200,2x2Gb 800 MHz Geil Black Dragon,Sapphire HD4850 1GB GDDR3 VAPOR-X PCIE
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
