28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

M@teusz
M@teusz [147]
Én RAPpernek tartom magam, ezt a zenét szeretem, így öltözködöm, de MINDEN zenét meghallgatok, és minden stílust szeretek.
HTB: Ne haragudj, de mi leszóltuk a te zenédet?

Vissza

Fórumszabályzat