Szívesen.
Hm... háth... fogalmam sincs miről beszélsz.

Nem jártam még arrafele.
"Aki átbasz, az basszon bét is"
Aha. Végre sikerült megszereznem az elsőt. Ezek szerint minden anomália valami gázos helyen van? Úgy látszik itt nem olyan könnyű megszerezni az anomáliákat, mint a SOC-ban. Kösz a tanácsokat. Egy dologban tudsz még segíteni? Egy netes oldalon videon láttam titkos helyeket a Clear Skyban. A játékos az ingoványban eljutott a vasúti sínekhez, ahol leomlott híd van. A videon átjutott a kerítés túloldalára s a híd lábánál egy barlangban rengeteg cuccot szedett össze. Én is elmentem oda de a játék nem enged át a kerítés túloldalára. Hiába ér véget a kerítés nem tudok átmenni. Járt már ott valaki?