Dark Archon
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)
EZT tanulmányozd. Értelemszerűen, ha magyar XP-d van, akkor a szám szerinti megfelelő magyar hotfixet kell feltenned. Bár a nyelv az esetek többségében nem számít.
Sziasztok!
A problémám, hogy XP(bit32)-en valamint az optimális konfigon nem indul el a GTA 4. SP3 fenn van.
A Social Club fenn van rendben. A play gomb megnyomása után háttérben homokórázik, majd semmi nem történik. Gép nem fagy le, de nem is indul el a játék. Lemezt nem pörgeti fel, nincs hibaüzenet.
Games for Windows Live start menüből való indítására az alábbi hibát dobja:
"To use all of the features of Games for Windows - Live, you need to apply a hotfix for Windows XP."
Ezután megkérdezi:
"Do you want to view and download the update?"
Ha ezekután az OK-ra kattintok bedobja a Microfos Support oldalát ahol kiírja, "Can't install item (0x800B0003)"
Szóval kapjam be.
Lentebb olvasva kéne nekem valami hotfix, és találok egy linket a 32bites XP-hez, viszont a link a Windows 2003 Server hotfixére mutat ami ráadásul angol nyelvű. Nem szeretik egymást.
Van valakinek valamilyen épkézláb ötlete?
Kihullott az összes száll hajam. Kérlek segítsetek.
Előre is nagyon köszi!
A problémám, hogy XP(bit32)-en valamint az optimális konfigon nem indul el a GTA 4. SP3 fenn van.
A Social Club fenn van rendben. A play gomb megnyomása után háttérben homokórázik, majd semmi nem történik. Gép nem fagy le, de nem is indul el a játék. Lemezt nem pörgeti fel, nincs hibaüzenet.
Games for Windows Live start menüből való indítására az alábbi hibát dobja:
"To use all of the features of Games for Windows - Live, you need to apply a hotfix for Windows XP."
Ezután megkérdezi:
"Do you want to view and download the update?"
Ha ezekután az OK-ra kattintok bedobja a Microfos Support oldalát ahol kiírja, "Can't install item (0x800B0003)"
Szóval kapjam be.
Lentebb olvasva kéne nekem valami hotfix, és találok egy linket a 32bites XP-hez, viszont a link a Windows 2003 Server hotfixére mutat ami ráadásul angol nyelvű. Nem szeretik egymást.
Van valakinek valamilyen épkézláb ötlete?
Kihullott az összes száll hajam. Kérlek segítsetek.
Előre is nagyon köszi!

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
