28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

hamon
hamon [3]
sziasztok
Ahol a Garbage pályarészre kell visszamenni a Freedom bázisról, hogy találkozz Fang-gel. be kell menni a ház alaksorába és ott a képedbe robbantanak a banditák egy gránátot amitöl elkábulsz és kirabolnak. De amikor én lemegyek akkor csak egy villanás van és nincs ott senki, csak egy PDA, egy pisztoly, lőszer, meg egy flashdrive. De nincs ott senki. 1.08-as patch van fenn. valaki tudna egy mentést küldeni közvetlen ez utánról?

Vissza

Fórumszabályzat