28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Babykiller
Babykiller [14268]
Ha ráteszed az áfát, máris nem olyan olcsó.
Falusi
Falusi [763]
Nem is nagyon segítséget kérnék, inkább tanácsot.

Lassan tervezgetek egy kisebb tuningot a gépemre és hát ebben a témában nem vagyok egy nagyon nagy tudású ember, ezért kérdezem:

Jobban megéri, ha egy külföldi oldalról rendelek alkatrészeket a gépemhez? Például ott van nekem a legszimpatikusabb oldal, a play.com. Európába bárhova szállít, szállítási díj nélkül, ráadásul mérföldekel olcsóbb minden.

Probléma még, hogy nagyon süti vagyok én ehhez az internetes, internetes-külföldös dologhoz, szóval a tapasztaltabbakat kérdezem. Hogy is megy ez?

(Na ez minden lett, csak tanácskérés nem)

Vissza

Fórumszabályzat