28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 4 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Piszok módon örülök ennek a hírnek. Az első rész után én is egyből rákaptam a másodikra, bár az már nem nyújtott akkora élményt, főkent az átszinkronizálások miatt. De az elsőt im ádtam, többször végig is játszottam! Uh, 4. rész régi köntösben...

Vissza

Fórumszabályzat