Most lenne pénteken a születésnapja..."A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Most lenne pénteken a születésnapja..."A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux