"sem a történetben, sem a játék rendszerében nem támaszkodnak a srácok az előző epizódra"
ez csak engem aggaszt? egy Bethesda féle Fallout Vegasban mekkora jó lenne már? erre most visszatérnek a régi, lassú változathoz, amit megint csak kevesen fognak szeretni, mert hú de nagy mélységekig lehet benne a zsebeinkben turkálni, és kigondolni, hogy a ránk rontó vadállat (legyen mondjuk egy deathclaw) orrszőrét is el akarjuk-e találni, aztán dobhatunk virtuális dobókockával és... paff itt meg is halt számomra a játék.
a Fallout 3 mostmár egy bevált akció-kaland játék, miért nem lehet ezt folytatni egy következő résszel, amiben mondjuk Európa egy részét járhatjuk be...? annyi lehetőség van benne, és a Bethesda meg is ragadta a jól működő rendszert, ahogyan azt az Elder Scrolls sorozatban is tette.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Grand Theft Auto VI – a jó és a rossz hír
- 2. Marvel Tōkon: Fighting Souls teszt
- 3. Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel
- 4. Captain Price a Call of Duty: Modern Warfare 4 egyszemélyes kampányából sem fog hiányozni
- 5. Saját PlayStation 5-öt és DualSense kontrollert kap az ősszel megjelenő Marvel's Wolverine
Legfrissebb fórumtémák
- 16:50
- Helyzetjelentés Extra [3402]
- 16:02
- Fradi [4822]
- 12:54
- Először mozgásban a magyar fejlesztésű új 4X űrstratégia, a Legacy of Sol rövid előzetesben mutatta meg magát [hozzászólások] [1]
- 19:38
- Pénzügyek - Hitelek, Befektetések, Tőzsde [101]
- 16:58
- Ki mivel játszik mostanában? [8263]
- 14:22
- Helyzetjelentés [157650]
- 19:01
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1622]
- 12:21
- Még egy utolsó ingyenes frissítést kapott a BALL x PIT roguelite falbontó [hozzászólások] [1]
- 07:48
- Szét*** az ideg [5564]
- 00:28
- Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel [hozzászólások] [10]
