egyébként lehet, h ez csak az én rosszindulatom, de ezzel kb beismerték h azért mégsem sikerült olyan jól a dolog mint azt szeretnék elhitetni, különben csak javítana a kezdeti eladásokon egy demó. emlékszem még mikor az underground megjelent, rongyosra játszottuk a demót és alig vártuk, h megjelenjen a gém... de ezeknek az időknek már vége


Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
