28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NFS Shift demo csak a megjelenés után (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

a_Mano
a_Mano [218]
lehet nehéz elképzelned, de vannak akik valóban megveszik a játékokat, és nekik tök jó ha kipróbálhatják legálisan mielőtt kiadnának több mint 10k-t.
egyébként lehet, h ez csak az én rosszindulatom, de ezzel kb beismerték h azért mégsem sikerült olyan jól a dolog mint azt szeretnék elhitetni, különben csak javítana a kezdeti eladásokon egy demó. emlékszem még mikor az underground megjelent, rongyosra játszottuk a demót és alig vártuk, h megjelenjen a gém... de ezeknek az időknek már vége

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.

subject17
subject17 [7050]
Öööö... Ha megjelenik a teljes játék, ki fog a demoval szórakozni?

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat